Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Nedir?

Alıcı ve Satıcıların ihtiyaç duyduğu konulardan biride çoklu veya sürekli alım ve satımlarda uygun fiyata mal almak veya satmaktır. Bunun için sürekli Fiyat Teklifleri Alınmakta ve Fiyat Teklifleri verilmektedir. Kağıt ortamında hazırlanan teklifler zaman kaybına ve işlemlerin daha yavaş işlemesine sebeb olmaktadır. Bu amaçla bu işlemleri e- ticaret platformumuz üzerinden uyguluanabilir hale getirmek için çalışmaktayız.

NASIL FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRİM?

Sitemiz üzerinde bulunan ürünler için;

1-Sitemiz üzerinde fiyatı görülen veya görülmeyen ürünleri Sepete Ekle Butonun yanında bulunan Kalb İşereti üzerine tıklayarak Teklif Listesine ekleyiniz.

2-Dileğiniz kadar ürün ve miktarı Teklif Listenize ekledikten sonra sağ üst köşede Alışveriş Sepetinin yanındaki Teklif Listesine Tıklayınız.

3-Fiyat Teklifi ettiğiniz  ürünlerinizi ve miktarını( adedini) günceleyip arkadaşına gönder butonuna tıklayarak açılan sayfada Arkadaşınızın e posta adresi bölümüne info@kuzeytech.com.tr (bu adrese incelemesini istediğiniz başka arkadaşınızın e posta adresini girerek onunda incelemesini sağlayabilirsiniz), e-posta adresiniz bölümünde kendi e-posta adresinizi giriniz.Kişişel mesaj bölümüne Telefon, Fax,E-mail veya başka bir mesajınız varsa yazınız.

4-EPOSTA GÖNDER butonuna basarak mailinizi gönderiniz. Mail bize ulaşatıktan sonra yazmış olduğunuz iletişim vasıtaları ile size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

5-Kendi hazırladığınız mevcut teklifiniz varsa info@kuzeytech.com.tr adresimize mail olarak iletibilirsiniz.

Sitemiz üzerinde bulunmayan bizde olmasını düşündüğünüz ürünler veya bizim vasıtamızla tedarik etmek istediğiniz ürünler için;

info@kuzeytech.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

 

NASIL FİYAT TEKLİFİ VEREBİLİRİM?

info@kuzeytech.com.tr adresine mail atarak tüm tekliflerinizi iletebilirsiniz. İletişim bilgilerini yazmayı unutmayınız.

*
*
*