Geri Dönüşüm Programı

Geri dönüşüm hem çevre dostu hem de karlı bir uygulamadır. Yekpare karbür takımlarınızın geri dönüştürüldüğünden emin olun. Aşınmış takımlar çöp sahalarından ve hurda depolarından uzak tutulursa, bundan hepimiz kazançlı çıkarız.

Kullandığınız karbürleri satın almaktayız, bu sayede müşterilerimiz aşınmış uçlarını ve dönen takımlarını bize satarak yılda on binlerce lira kar elde edebilmektedir. Üreticiden bağımsız olarak bu parçaları sizlerden rayiç piyasa fiyatına satın almaktayız.

Sağlanan tek fayda maliyet tasarrufu değildir. Geri dönüştürülen karbür, talaşlı imalat endüstrisine geri dönmektedir, böylece hammadde malzemelerinin çıkartılmasına gerek kalmamaktadır. Bu durum özellikle karbürün ana elementi olan ve sınırlı bir kaynak olan tungsten için çok önemlidir.

Geri Dönüşüm Proğramımız:

Ülkemizin neresinde olursanız olun hurda karbür malzemelerinizi satın almaktayız. Elinize bulunan hurda malzemelerin cinsini, miktarını ve fotoğrafını aşağıdaki Geri Dönüşüm Programına Katıl butonuna tıklayarak açılan kutulardaki bilgileri doldurarak ön fiyat (bu gerçek fiyat değildir, kargo ile gelen ürünün incelenmesi sonrası gerçek fiyat takdir edilecektir) teklifimizi alın. Verdiğimiz ön fiyatı kabul ettiğiniz takdirde tek yapmanız gereken anlaşmalı kargo şirketi kanalı ile hurda ürününüzü bize kargolamaktır. Teslim alınan kargo tartılıp kontrol edilip, ürün incelemesi yapılarak kabul veya red edilir. Satıcı tarafından yanıltıcı bilgi verildiği tesbit edilmesi halinde  iletişim vasıtaları ile iletişim kurulup Gerçek Fiyatımız iletilecektir. Karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda aynı gün içerisinde ödemesi yapılacaktır. Anlaşmazlık durumunda ürün iade edilecek ve her hangi bir ödeme yapılmayacaktır. Gönderilen ürün verdiği bilgilerle uyuşmayan müşteriler Sorunlu müşteri listesine alınacaktır. Şühpeli durumlarda şirketimiz teklif vermeyebilir veya verilmiş bir teklimiz varsa geri çekme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Aşağıdaki formdaki bilgileri doldurarak hertürlü konuda iletişeme geçebilirsiniz:

*
*
*